Гвардійці прийняли участь у виставці патріотичних плакатів «Захисти і повернись!»

 

В День святого Миколая організатори акції «Захисти і повернись!» передали гвардійцям, які перебувають в районі АТО, часточку родинного тепла.

В музеї української пропаганди на Троєщині стартувала виставка патріотичних плакатів. Мета заходу підтримати бійців, які новорічні та різдвяні свята зустрінуть в окопах в районі бойових дій.

«Концепцію плакатів розроблювали разом із психологами. Зокрема згадки про сімейний затишок є одним з вагомих факторів боротьби з пост бойовим синдромом. На передовій досить часто немає навіть мобільного зв’язку, щоб зателефонувати родині, а досвідчені солдати взагалі виходять на зв’язок вкрай рідко. Тому такі плакати – з дітьми та дівчатами нагадують, що боєць в першу чергу захищає своїх дітей, дружин, родини, – говорить ініціатор акції «Захисти і повернись!» Юлія Казмірчук. – Я сама мати трьох дітей і вдячна кожному солдату, що на війні. До речі, мої діти стали моделями для цих плакатів». За її словами декілька комплектів плакатів вже передали добровольчим батальйонам («Айдар», «Миротворець», «Київщина»), штатним підрозділам Збройних сил та Нацгвардії.

До акції підключились і представники самооборони Троєщини, які регулярно передають необхідні речі бійцям АТО. Вони зібрали чергову передачу з теплих речей, провізії. І разом з плакатами скоро відвезуть на передову. А представникам Національної гвардії самооборонівці передали електронні карти району АТО. Також готується програма коректування артилерії, вона, найближчим часом, також буде передана нашим бійцям.

Нацгвардійці щиро подякували усім небайдужим громадянам за підтримку армії.

«Часто баночка меду, дитячий малюнок, яскравий плакат, пара шкарпеток, переданих волонтерами солдату, мають більше моральне значення, ніж багатогодинні промови і мільйонні обіцянки, – відзначив представник Нацгвардії майор Євген Роженюк, – Душевне тепло рядових патріотів, їх реальна підтримка – головне! Саме тому ми переможемо».

майор Роман Герасіменко, фото з сайту «Музеї України»

http://vv.gov.ua/news.php?nid=6426&lang=ua

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s