Головний плакатист АТО – Юрій Нерослік

 

27 лютого 2015 об 14-00 у Києві, Троєщина, Драйзера,8

Зустріч з пресою в проекті “Легенди АТО” Юрія Неросліка – сержанта 92 бригади ЗСУ (що воював під Іловайськом, а нині в Щасті), підрозділ саперів “бобрів”, арт-директора журналу “Музеї України” та Музею української пропаганди.

Художній талант Юрія Неросліка з Харкова проявився під час Майдану, а його роботи про героїв АТО здобули міжнародну славу. Серія плакатів про 92 бригаду, батальйони “Айдар”, “Київщина”, “Миротворець”, Національну гвардію України розійшлися інтернетом, використовуються ЗМІ, сформовані виставками у бойових частинах…

Юрій був мобілізований влітку 2014 року, бойове хрещення отримав під Іловайськом, постраждав під час обстрілу, потрапив до госпіталя… Нині їх підрозділ знешкоджує мінні поля та нерозірвані російські снаряди під містом Щастя… І фактично щодня створює новий патріотичний плакат… Його роботами заповнений Музей укр проп при журналі “Музеї України” на Троєщині. Ведучий – директор Музею укр проп Віктор Тригуб, запрошені волонтери Самооборони Майдану і Троєщини.

Журналісти та волонтери можуть поспілкуватися з Юрієм Неросліком 27 лютого 2015 у пятницю, об 14-00 у Києві, Троєщина, Драйзера,8, Музей укр пропагади. (орієнтир – Макдоналдз, Сільпо).

Повідомляйте про участь

http://museum-ukraine.org.ua/?p=3496

Рашен-преса вхід заборонено!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s